zabieginatwarzicialo-meskieZabiegi na twarz

Zdrowa i zadbana skóra to podstawa atrakcyjnego wyglądu i dobrego samopoczucia. Dbając o zdrowy styl życia nie można więc zapomnieć o zdrowym wyglądzie twarzy, która u mężczyzn narażona jest na podrażnienia podczas golenia. W Gabinecie LADY AGA oferujemy pełen zakres zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczanie, odżywianie, nawilżanie. Wszystkie wykonywane są przez naszych doświadczonych specjalistów i oparte na najwyższej jakości profesjonalnych kosmetykach.

Zabiegi na ciało

W Gabinecie LADY AGA oferujemy również różnorodne zabiegi pielęgnacyjne i upiększające na ciało. Masaże zapewnią Twojemu ciału relaks lub pobudzenie, depilacja pozwoli skutecznie usunąć zbędne owłosienie,zabiegi pielęgnacyjne dodadzą jędrności oraz nawilżą i odmłodzą skórę.

Manicure i pedicure

Zadbane dłonie i stopy to wizytówka nowoczesnego mężczyzny. Pielęgnacja tych stref to podstawa atrakcyjnego, estetycznego wyglądu. Oba oferowane w Gabinecie LADY AGA zabiegi są specjalnie ukierunkowane na potrzeby męskiej skóry i paznokci. Polegają na usunięciu zrogowaciałego naskórka, wygładzeniu skóry oraz wyczyszczeniu i nadaniu eleganckiego kształtu i zdrowego wyglądu paznokciom.