masaz-damskiDługo można by opisywać, czym różnią się poszczególne masaże, jakie ma w swojej ofercie Gabinet LADY AGA. Służą pobudzeniu, odprężeniu,wyszczupleniu lub witalizacji. Mają działanie lecznicze lub relaksacyjne. Wykonywane są technikami tradycyjnymi lub nowatorskimi. Mówiąc krótko – każdy znajdzie tu coś dla siebie. Najlepiej przekonać się na własnej skórze.

 

Terapia manualna

Zmiany w kręgosłupie i tzw. przesunięcia kręgów powodują ucisk na nerwy i rdzeń kręgowy, co zaburza stan zdrowia, wyzwala silny ból i przyczynia się do powstawania wielu chorób. Terapia manualna polega na korygowaniu ułożenia kręgów i stawów międzykręgowych, co poprawia funkcjonowanie kręgosłupa . W sposób możliwie delikatny, a jednak bardzo efektywny, równoważy układ ruchu i niweluje takie objawy, jak bóle głowy, bóle stawów obwodowych, bóle kręgosłupa, nerwobóle. Terapia manualna pomaga również w leczeniu stanów pourazowych, rwy kulszowej, ramiennej, bolącego barku, „łokcia golfisty/tenisisty” i urazów sportowych.Rozluźnienie przykurczonych po różnego rodzaju kontuzjach mięśni działa nieporównywalnie skuteczniej, niż tradycyjne ćwiczenia rehabilitacyjne.

We współczesnej rehabilitacji terapia manualna, zwana również medycyną manualną, jest najbardziej skuteczną i najszybszą metodą leczenia.