balmain-hairMarka

Balmain to luksusowa marka modowa dostępna na pięciu kontynentach i w ponad pięćdziesięciu krajach. Dom mody Balmain został założony w latach pięćdziesiątych przez słynnego Pierre’a Balmain – znakomitego francuskiego projektanta Haute Couture, ubierającego liczne światowe znakomitości i słynącego z umiłowania piękna. Dom mody Balmain to symbol elegancji i wyjątkowego stylu.

Balmain Hair to marka założona w 1975 roku i posiadająca najdłużej licencję domu mody Balmain. Inspirując się jego propozycjami, od czterdziestu lat śledzi najnowsze trendy w stylizacji włosów i przekłada je na rewolucyjne rozwiązania i produkty najwyższej jakości. Balmain Hair ma pozycję niekwestionowanego światowego lidera w zagęszczaniu i przedłużaniu włosów. Motto marki to: „Włosy są integralną częścią świata mody”.

Usługi

Système Volume to ekskluzywna marka sygnowana przez Balmain Hair. Jest dostępna tylko w starannie wybranych przez Balmain salonach fryzjerskich. Jest to specjalnie opracowany system komfortowego i szybkiego zwiększenia objętości fryzury, wydłużenia i wzmocnieniawłosów oraz pogrubienia ich końców. Oparty jest na doczepianiu pasm do naturalnych włosów przy użyciu specjalnych volumizerów i jedwabnych mocowań. Sploty dostosowywane są do kształtu głowy, a ich cylindryczny kształt gwarantuje piękne układanie się włosów. Efektem zabiegówSystème Volume jest gęsta, naturalna i pięknie układająca się fryzura. Zmiana jest błyskawiczna i trwała. Pozwala zaoszczędzić czas potrzebny wcześniej na modelowanie fryzury.

W kieleckim Salonie LADY AGA wykonujemy pięć różnych usług Système Volume:

  • Koloryzacja bez ryzyka
  • Zwiększenie objetości
  • Kompletna objętość
  • Usługa Glamour
  • Volume Secret

Oferujemy również możliwość bezpłatnego wypróbowania Système Volume – przypinamy pasma na próbę, dajemy czas na przekonanie się do rozwiązania i według decyzji klienta dopinamy pozostałe pasma lub zdejmujemy próbkę.