masaze-meskieNic tak nie regeneruje, jak dobry masaż. Pomoże zrelaksować się po stresującym dniu, zregenerować mięśnie po intensywnej aktywności fizycznej i pomóc im szybko wrócić do pełni formy, pobudzić ciało po zbyt długim siedzeniu przy biurku, ukoić ból mięśni czy kręgosłupa. Długo można by opisywać, czym różnią się poszczególne masaże, jakie ma w swojej ofercie Gabinet LADY AGA. Służą pobudzeniu, odprężeniu lub witalizacji. Mają działanie lecznicze lub relaksacyjne. Wykonywane są technikami tradycyjnymi lub nowatorskimi. Mówiąc krótko – każdy znajdzie tu coś dla siebie. Najlepiej przekonać się na własnej skórze.

Terapia manualna

Zmiany w kręgosłupie i tzw. przesunięcia kręgów powodują ucisk na nerwy i rdzeń kręgowy, co zaburza stan zdrowia, wyzwala silny ból i przyczynia się do powstawania wielu chorób. Terapia manualna polega na korygowaniu ułożenia kręgów i stawów międzykręgowych, co poprawia funkcjonowanie kręgosłupa . W sposób możliwie delikatny, a jednak bardzo efektywny, równoważy układ ruchu i niweluje takie objawy, jak bóle głowy, bóle stawów obwodowych, bóle kręgosłupa, nerwobóle. Terapia manualna pomaga również w leczeniu stanów pourazowych, rwy kulszowej, ramiennej, bolącego barku, „łokcia golfisty/tenisisty” i urazów sportowychRozluźnienie przykurczonych po różnego rodzaju kontuzjach mięśni działa nieporównywalnie skuteczniej, niż tradycyjne ćwiczenia rehabilitacyjne.

We współczesnej rehabilitacji terapia manualna, zwana również medycyną manualną, jest najbardziej skuteczną i najszybszą metodą leczenia.