koloryzacjaKoloryzacja to znacznie więcej niż zmiana koloru włosów. Podkreśla typ urody, osobowość i indywidualny styl, dodaje charakteru, dopełnia strzyżenie. Dlatego tak ważne jest indywidualne dobranie techniki koloryzacji oraz najbardziej odpowiedniego produktu.
W kieleckim Salonie LADY AGA oddamy Cię w najlepsze ręce – nasi koloryści zbierają laury na całym świecie, mają ogromną wiedzę o technikach koloryzacji i specjalistycznych produktach, wreszcie – wieloletnie doświadczenie.

Kielecki salon LADY AGA specjalizuje się w różnorodnych technikach baleyage i pasemek. U nas wybierzesz nie tylko idealnie dobrany do Twojego typu urody odcień, ale i konkretny efekt: ciepłe odcienie blond uzyskujemy przy użyciu łopatek i waty; chłodne – dzięki zastosowaniu folii aluminiowej.

Wszelkie rodzaje koloryzacji wykonujemy specjalistycznymi produktami znanych marek. Stosujemy farby nowej generacji nieposiadające amoniaku, Korzystamy też z  farb utleniających, które zapewniają wyjątkowy, trójwymiarowy efekt. W naszym salonie wykorzystujemy też bardzo delikatne żele koloryzujące. Który produkt jest najlepszy dla Ciebie? Na to i wszelkie inne pytania dotyczące koloryzacji odpowiedzą nasi fryzjerzy. Pomogą też dobrać kolor i doradzą, jaki rodzaj koloryzacji będzie dla Ciebie najkorzystniejszy. A potem – zabiorą się do dzieła w naszym Salonie – LADY AGA.