tuszowaniesiwiznySiwe włosy dodają uroku i elegancji, są jednak równocześnie oznaką starzenia się. Panom, którzy chcą w dyskretny i naturalny sposób zatuszować siwiznę, proponujemy zabieg Cover 5 – nowoczesny, skuteczny i szybki.
Zabieg został opracowany przez specjalistów z kosmetycznych laboratoriów Professional . Jest dedykowany dla mężczyzn, którzy chcą zatuszować siwe włosy, a zarazem zachować zdrowy, naturalny i atrakcyjny wyglądbez sztucznych refleksów. Polega na regeneracjiwzmocnieniu włosów, przyciemnieniu siwych pasm i rewitalizacji włókna włosa. Dzięki takim składnikom produktów Cover 5, jak magnez, poliform i formuła Incell włosy są zrewitalizowane i zrestrukturyzowane, a efekt niezwykle długotrwały.
Zmiana jest wyraźna, ale dyskretna, pozostaje w idealnej harmonii z naturalnym odcieniem włosów klienta. Cover 5 nie pozostawia odrostów i nie tworzy efektu „farbowania” ani zmiany koloru. Jego ogromną zaletą jest też błyskawiczne działanie – po diagnozie włosów i dobraniu odpowiedniego odcienia, produkt Cover 5 nakłada się na włosy na jedyne 5 minut, a następnie zmywa wodą.