zageszczanie-rzesPiękne, długie i gęste rzęsy bez malowania? Koniec problemów z podrażnionymi oczami, rozmazanym makijażem i posklejanymi lub nienaturalnie wyglądającymi rzęsami? Makijaż oczu, który nie przeszkadza w uprawianiu sportu i nadaje się na wakacje nad wodą?
Tak! Rewolucyjna usługa Secret Lashes to luksusowy zabieg profesjonalnego zagęszczania i przedłużania rzęs dający naturalny i trwały efekt. Jest dedykowana dynamicznym kobietom, którym zależy na pięknym wyglądzie, jednak nie chcą, żeby spędzał im on sen z powiek.

W kieleckim Gabinecie LADY AGA zabieg przeprowadzamy metodą 1:1, która polega na doklejeniu jedwabnych rzęs„włosek po włosku” do naturalnych rzęs klientki. Doklejane rzęsy są miękkie i lekkie, co zapewnia całkowicie naturalny efekt. Są też one odporne na wodę, ciepło i łzy, dlatego idealnie sprawdzają się w czasie urlopu, podczas uprawiania sportu i przy stresującym trybie życia. Efekty zabiegu utrzymują się do 4 tygodni, a przedłużone rzęsy wypadają wraz z rzęsami naturalnymi, kiedy kończy się ich cykl życia – to kolejna zaleta metody 1:1. Zapewnia też ona idealne rozdzielenie rzęs, niwelując efekt „ciężkich” powiek. Dzięki szerokiej gamie rzęs o różnej długości, grubości oraz stopniu podkręcenia można uzyskać praktycznie dowolny efekt. Naprawdę warto spróbować!