manicureMANICURE

Zadbane dłonie to podstawa atrakcyjnego wyglądu i niezbędny dodatek do świetnej fryzury i modnego makijażu. Kielecki salon kosmetyczny LADY AGA oferuje bardzo szeroką gamę zabiegów manicure wykonywanych przy użyciu najwyższej jakości produktów. Zapewniają one piękny, zdrowy i estetyczny wygląd, wygładzają skórę, wzmacniają paznokcie i eliminują różnorodne problemy skóry i paznokci.

MANICURE JAPOŃSKI

Manicure japoński pochodzi – jak sama nazwa wskazuje – z Kraju Kwitnącej Wiśni. Polega on na wzmocnieniu naturalnej płytki paznokciowej specjalną pastą, w skład której wchodzą witamina A+E, keratyna, pyłek pszczeli oraz krzemionka z morza japońskiego. Pasta pokrywana jest specjalnym pudrem, który zabezpiecza ją przed starciem z płytki. Dodatkowym efektem zabiegu jest nadanie paznokciom naturalnego połysku, który utrzymuje się aż do dwóch tygodni.

MANICURE HYBRYDOWY

Zabieg hybrydowy to sposób na trwały, ale nieszkodliwy dla paznokci manicure. Jest alternatywą dla tipsów i utrzymuje się przez około dwa tygodnie. Polega na nałożeniu na płytkę paznokciową mieszanki zwykłego lakieru do paznokci i elastycznego żelu. W efekcie paznokcie przez długi czas są odporne na zadrapania, rozdwajanie i łamanie. Nie tracą blasku i charakterystycznego „mokrego połysku”, a lakier nie zmienia koloru. Ważną zaletą manicure’u hybrydowego jest także to, że nie trzeba go dodatkowo suszyć. Po takim zabiegu możesz prowadzić w pełni aktywny tryb życia – od uprawiania sportu, po wykonywanie prac domowych – a także iść na przyjęcie czy imprezę, nie martwiąc się o estetykę dłoni. To świetna opcja dla tych, którzy nie mają czasu na częste malowanie paznokci.

PEDICURE

Pielęgnacja stóp – mimo że często mamy je zasłonięte – jest tak samo ważna, jak pielęgnacja twarzy czy dłoni. Zadbane stopy są naszą wizytówką, poprawiają samopoczucie, a nawet dodają pewności siebie. Dlatego ważne jest, abyśmy o nie dbali i pielęgnowali nie tylko latem, ale przez cały rok. Gabinet kosmetyczny LADY AGA oferuje szeroki zakres zabiegów pielęgnacyjnych i estetycznych stóp – od pedicure’u klasycznego po zabiegi specjalistyczne.

PEDICURE KWASAMI

Pedicure kwasowy to zastąpienie lub dodatek do standardowego pedicure’u kosmetycznego (frezarkowego). Polega na nałożeniu na stopypłatów nasączonych kwasami, które zmiękczają, a nawet rozpuszczają zrogowaciały naskórek i przesuszoną skórę. Następnie za pomocą specjalnej tarki jest ona usuwany, a na koniec na stopy nakładany jestspecjalistyczny krem, który pozostawia skórę stóp piękną i nawilżoną.

PEDICURE SPECJALISTYCZNY

Pedicure specjalistyczny jest połączeniem pielęgnacyjnego pedicure’u kosmetycznego z odpowiednio dobraną metodą usunięcia zmian patologicznych skóry (np. nagniotków czy wrastających paznokci) powstałych w wyniku deformacji kostnych, chorób dermatologicznych lub działania czynników zewnętrznych, np. źle dopasowanego obuwia. Ten zabieg to połączenie pożytku i estetyki.